Zmiany w programie Przeglądu Orłów w Kinie Iluzjon!

Informujemy, że w związku z tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku oraz ogłoszoną żałobą narodową obowiązującą od godz. 17.00 w piątek 18 stycznia oraz w sobotę 19 stycznia, odwołane zostaną wszystkie pokazy filmów odbywające się w tych terminach ramach Przeglądu Orłów 2019 w warszawskim kinie Iluzjon Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego.
Planowane na piątek pokazy filmów: “Narzeczony na niby”  (godz. 17:00) oraz “Kamerdyner”   (godz. 19:00) zostają przeniesione na sobotę, 2 lutego 2019, w tym samym układzie godzinowym.
 
Natomiast planowane na sobotę pokazy filmów: „Wielkie zimno” (godz. 15:30), „W cieniu drzewa” (godz. 17:30) oraz „Zimna wojna” (godz. 19:30) zostaną przeniesione na piątek, 1 lutego 2019, również w tym samym układzie godzinowym.
 
Jednocześnie informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatorów i kina Iluzjon nie odbędzie się planowany na czwartek, 24 stycznia o godz. 17:00 pokaz filmu w reż. Patryka Vegi „Kobiety mafii”. W tym terminie wyświetlona zostanie produkcja w reżyserii Władysława Pasikowskiego, „Pitbull. Ostatni pies”.
 
Niezależna Fundacja Filmowa, organizator Polskich Nagród Filmowych Orły