Trwa głosowanie użytkowników Wirtualnej Polski na laureata Nagrody Publiczności

Już 20 marca poznamy laureatów Orłów 2017 – nagród Polskiej Akademii Filmowej. Podczas uroczystej gali wręczona zostanie również  Nagroda Publiczności, o przyznaniu której zadecydują widzowie.  W serwisie WP Film do 19 marca głosować można na jedną z trzech produkcji nominowanych przez członków Polskiej Akademii Filmowej w kategorii: Najlepszy Film.

http://orly.film.wp.pl/

O nagrodę w tej kategorii rywalizują: „Jestem mordercą” Macieja Pieprzycy, „Ostatnia rodzina” Jana P. Matuszyńskiego oraz „Wołyń” Wojciecha Smarzowskiego. Te trzy produkcje zdominowały także pozostałe nominacje – „Jestem mordercą” otrzymał ich dziewięć, „Ostatnia rodzina” jedenaście, a rekordzista – „Wołyń” aż trzynaście.

Z Polskimi Nagrodami Filmowymi ORŁY  współpracujemy kolejny rok, bo to co ważne dzieje się w Polsce. Wirtualnej Polsce. Nagroda Publiczności, która zostanie wyłoniona w głosowaniu w naszym serwisie WP Film, to wyróżnienie szczególnie ważne dla twórców. Trzymamy kciuki za wszystkich, niech wygra najlepszy – powiedział  Przemysław Zbróg, Manager ds. Sponsoringu i Promocji w Grupie WP.

Głosowanie w serwisie WP Film potrwa do 19  marca. Ceremonia wręczenia Polskich Nagród Filmowych Orły 2017 odbędzie się w poniedziałek, 20 marca o godz. 21:00 w Canal+. Retransmisja będzie odkodowana dla wszystkich abonentów NC+ oraz u wybranych operatorów TV kablowej.