Przegląd filmów kandydujących do Polskich Nagród Filmowych Orły 2015

Już w styczniu w kinie Iluzjon wielkie święto polskiego kina! Aż 42 polskie produkcje!

Od 10 do 30 stycznia 2015 zapraszamy na przegląd filmów kandydujących do Orłów, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej. W ciągu niecałych trzech tygodni widzowie będą mieli szansę zobaczyć wszystkie polskie produkcje, które były na ekranach kin w 2014 roku. Na liście przeglądu znajdują się w tej chwili 42 tytuły filmów fabularnych i dokumentalnych, w tym m.in. film “Bogowie” Łukasza Palkowskiego z brawurową rolą Tomasza Kota, “Jack Strong” Władysława Pasikowskiego czy “Pod Mocnym Aniołem” Wojciecha Smarzowskiego.

Po większości wieczornych projekcji widzowie będą mieli okazję by spotkać się z twórcami kandydujących do Orłów filmów. Swój udział zapowiedzieli m.in. Jerzy Stuhr, reżyser i odtwórca głównej roli w filmie “Obywatel”, reżyser Jan Komasa oraz grający główną rolę w “Mieście 44” Józef Pawłowski oraz aktorzy z obsady filmu Hardkor Disco: Marcin Kowalczyk I Janusz Chabior. Na spotkaniach pojawią się również Jowita Miondlikowska, Sebastian Fabijański i reżyser Michał Otłowski z filmem “Jeziorak” oraz twórcy filmów: “Huba”, “Hardkor Disco”, “Zbliżenia”, “Obce ciało”,”Małe stłuczki”, “Serce, serduszko” i wielu, wielu innych.

Filmem otwarcia przeglądu (sobota, 10 stycznia o godz. 19.30) będą “Bogowie” – po seansie spotkanie z reżyserem filmu Łukaszem Palkowskim, scenarzystą Krzysztofem Rakiem, kompozytorem Bartoszem Chajdeckim, producentem Piotrem Starakiem oraz grającymi główne role Magdaleną Czerwińską i Piotrem Głowackim.

Do zobaczenia w kinie Iluzjon!

121

Szczegóły na www.iluzjon.fn.org.pl

Ceny biletów na seanse repertuarowe: 15 – 17 zł

Kino Iluzjon; ul. Narbutta 50 a; 02-536 Warszawa
Kasa kina – 22 462 72 60; iluzjon.rezerwacje@fn.org.pl