Przegląd

Harmonogram Przeglądu ORŁY 2018 w kinie Iluzjon:

 

10.01 • środa

16:15   Droga Aszera | Matan Yair | 90 min

18:00   Porto | Gabe Klinger | 75 min

20:00   Amok | Kasia Adamik | 107 min – spotkanie z twórcami

 

11.01 • czwartek      

18:00   Zud | Marta Minorowicz | 85 min

20:00   Powidoki | Andrzej Wajda | 100 min – spotkanie z twórcami

 

12.01 • piątek                      

17:30     Pokolenia| Janusz Zaorski | 105 min – ZMIANA W REPERTUARZE!

20:00   Sztuka kochania | Maria Sadowska | 120 min – spotkanie z twórcami


13.01 • sobota          

16:00   Ja, Olga Hepnarova | Petr Kazda, Tomas Weinreb | 100 min

18:00   Porady na zdrady | Ryszard Zatorski | 96 min

20:00   Najlepszy | Łukasz Palkowski | 110 min – spotkanie z twórcami

 

14.01 • niedziela
16:00   Las, 4 rano | Jan Jakub Kolski | 97 min

18:00   Bodo | Michał Kwieciński | 106 min

20:00   Pokot | Agnieszka Holland | 128 min – spotkanie z twórcami

 

  1. 01 • poniedziałek

17:30   Po prostu przyjaźń | Filip Zylber | 128 min

20:00   Młynarski. Piosenka finałowa| Alicja Albrecht| 90 min – spotkanie z twórcami

 

17.01 • środa

16:00   Zerwany kłos | Witold Ludwig | 97 min

18:00   Habit i zbroja | Paweł Pitera | 100 min

20:00   Wściekłość | Michał Węgrzyn | 83 min – spotkanie z twórcami


18.01 • czwartek      

17:30   Wszystko albo nic | Marta Ferencova | 109 min

20:00   21xNowy Jork | Piotr Stasik | 70 min – spotkanie z twórcami

 

19.01 • piątek           

16:15   Bikini Blue | Jarosław Marszewski | 81 min

18:00   Park | Sofia Exarchou | 100 min

20:00   Pewnego razu w listopadzie |Andrzej Jakimowski | 92 min – spotkanie z twórcami

 

20.01 • sobota

16:00   Rodzina na sprzedaż | Diego Lerman | 91 min

18:00   Szatan kazał tańczyć | Katarzyna Rosłaniec | 93 min

20:00   Cicha noc | Piotr Domalewski | 97 min – spotkanie z twórcami

 

21.01 • niedziela      

13:30   Tarapaty | Marta Karwowska | 83 min

15:15   Wyklęty | Konrad Łęcki | 107 min

17:30   Totem | Jakub Charon | 124 min

20:00   Twój Vincent | Dorota Kobiela, Hugh Welchman | 88 min – spotkanie z twórcami

 

22.01 • poniedziałek

16:00   PolandJa| Cyprian T. Olencki| 99 min

18:00   Dwie Korony | Michał Kondrat | 92 min

20:00   Dzikie róże | Anna Jadowska | 93 min – spotkanie z twórcami

 

23.01 • wtorek        

16:00   Z dala od orkiestry | Rafael Lewandowski | 86 min – DODATKOWY SEANS

18:00   Światło i cień | Yesim Ustaoglu | 102 min

20:00   Gwiazdy | Jan Kidawa Błoński | 106 min – spotkanie z twórcami

 

24.01 • środa
16:15   Teraz i w godzinę śmierci | Dariusz Walusiak, Mariusz Pilis | 110 min

18:15   Dybuk. Rzecz o wędrówce dusz | Krzysztof Kopczyński | 86 min

20:00   Człowiek z magicznym pudełkiem | Bodo Kox | 103 min – spotkanie z twórcami

 

25.01 • czwartek      

16:15   Photon | Norman Leto | 107 min

18:15   Biegacze | Łukasz Borowski | 73 min

20:00 Ach śpij kochanie | Krzysztof Lang| 100 min – spotkanie z twórcami

 

26.01 • piątek           

16:15   Świt | Laila Pakalnina | 96 min

18:15   Beksińscy. Album wideofoniczny | Marcin Borchardt | 80 min

20:00   Listy do M.3 | Tomasz Konecki | 110 min – spotkanie z twórcami

 

27.01 • sobota          

14:00   Magiczna zima Muminków | Ira Carpelan, Jakub Wroński | 80 min

16:00   Reakcja łańcuchowa | Jakub Pączek | 100 min

18:00   Maria Skłodowska- Curie | Marie Noelle | 100 min

20:00   Konwój | Maciej Żak | 91 min – spotkanie z twórcami

 

28.01 • niedziela      

16:00   Mały Jakub | Mariusz Bieliński | 78 min

18:00   Volta| Juliusz Machulski | 105 min

20:00   Soyer | Łukasz Barczyk | 90 min – spotkanie z twórcami


29.01 • poniedziałek

18:00   Na układy nie ma rady | Krzysztof Rurka| 100 min

20:00   Ptaki śpiewają w Kigali | Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze | 113 min – spotkanie z twórcami

 

30.01 • wtorek         

16:15   Droga do Rzymu | Tomasz Mielnik | 100 min

18:15   Serce Miłości | Łukasz Ronduda | 78 min

20:00  Zgoda| Maciej Sobieszczański | 87 min – spotkanie z twórcami

 

31.01 • środa

16:15   Przy Planty 7/9 | Michał Jaskulski, Lawrence Loewinger | 86 min

18:00   Nieprawi | Adrian Sitaru | 89 min

20:00   Królewicz Olch | Kuba Czekaj | 101 min – spotkanie z twórcami

 

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w programie. Aktualizacje programu dostępne będą na profilach FB Orły i kina Iluzjon, a także na stronie iluzjon.fn.org.pl
***